Železářství Nářadí Stroje Kamna Sporáky
Stroje / Elektrické nářadí > Elektrické ruční nářadí > Brusky a příslušenství > Příslušenství > Diamantové řezné kotouče
Stroje / Elektrické nářadí
POTŘEBUJETE PORADIT?NAKOUPIT PO TELEFONUDOPRAVA ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 4000 KčOSOBNÍ ODBĚR ZDARMA NA KAMENNÉ PRODEJNĚDÁRKOVÉ POUKAZY
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu V.J. Rousek

MONTOLIT HIX Diamantový kotouč 150/22,2mm

běžná cena 3.300,- s DPH
1.650,- s DPH(1.363,64 bez DPH)
sleva 50%
výprodej

Informace o dostupnosti

Do vyprodání zásob: Zboží je dostupné do vyprodání zásob.
Dostupnost: do vyprodání zásob
ks
Obj. kód:170207020012
Výrobce:MONTOLIT
Záruka:24 měsíců
DPH:21%
MONTOLIT HIX Diamantový kotouč 150x22,2mm

je určen pro použití ve stavebnictví pro superprofesionální řezání za sucha. Kotouče HIX jsou natolik specifické, že je okamžitě rozeznáte: nosná ocelová část kotouče (tělo) je ze specálního válcovaného plechu, pravidelně děrovaného a je galvanicky poměděna, což zaručuje dokonalou sinterizaci, tedy dokonale pevné spojení diamantového věnce a těla.
Výhody, vyplívající z této konstrukce, jsou velmi široké. Především je to velmi účinné odvádění tepla, které má za následek intenzivní ochlazování celého diamantového kotouče i při velkém stálém zatížení. Tím je zaručena maximální životnost nástroje a je umožněno i obtížné řezání různých materiálů bez nutnosti často přerušovat práci a také bez nebezpečí, že se ocelová nosná část kotouče zdeformuje či dokonce praskne.
Tato unikátní konstrukce ocelové nosné části kotouče snižuje hlučnost při vlastním řezání odstraněním vibrací,které běžně vznikají u ostatních (klasických) nosných částí. Část hluku je pohlcena uvnitř konstrukce těla kotouče. V neposlední řadě tato revoluční konstrukce snižuje rotující hmotnost a tím maximálně ulehčuje práci s kotoučem.
Díky výše uvedeným vlastnostem a speciálnímu spojení diamantového věnce lze tímto kotoučem řezat všechny stavební materiály jako jsou žula, porfyt, pískovec, ale i mramor, keramické materiály, zejména kabřinec, všechny typy betonů a betonových výrobků (i armovaných) a je použitelný i na čerstvý beton. Je vynikající na všechny druhy pálených cihel, porobeton, šamot a vápenopískové cihly i zámkovou dlažbu.

Technická data:
průměr kotouče: 150mm
průměr upínacího otvoru: 22,2mm
tloušťka těla kotouče: 1,5mm
tloušˇka diamantového věnce: 2,4mm
výška diamantového věnce: 6mm
Obchodní firma:
Jméno*:
Ulice a č.p.:
Město:
PSČ:
Email*:
Telefon*:
Fax:
Váš dotaz:
Uveďte prosím minimálně jméno a telefon nebo e-mail.
Potvrzovací kód:
(prosím opište)