Železářství Nářadí Stroje Kamna Sporáky
POTŘEBUJETE PORADIT?NAKOUPIT PO TELEFONUDOPRAVA ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 4000 KčOSOBNÍ ODBĚR ZDARMA NA KAMENNÉ PRODEJNĚ
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu V.J. Rousek

Doprava a platba


Doprava

1. Osobní odběr
Objednané zboží si Kupující může ZDARMA osobně vyzvednout v kamenné prodejně, na adrese Náměstí Bratří Synků 9, 140 00 Praha 4 - Nusle. Zboží k osobnímu odběru, pokud není dohodnuto jinak, standardně držíme po dobu 7 kalendářních dní v rezervaci. Poté je rezervované zboží automaticky zařazeno zpět do prodeje!

2. Zaslání přepravní službou PPL do 50 kg
Zboží je zasíláno Kupujícímu na uvedenou dodací adresu v Kupní smlouvě přepravní společností PPL a to až do hmotnosti 50 kg.

Hmotnost kg          Cena s DPH
0 až 20 kg                100,- Kč
20,1 až 50 kg           200,- Kč

3. Zaslání přepravní službou – nad 50 kg

Zásilky nad 50 kg doručuje náš smluvní partner PPL – paletová přeprava. Dodací lhůta a cena je dohodnuta dle telefonické, e-mailové domluvy.

Při nákupu nad 4.000 Kč s DPH je DOPRAVA AUTOMATICKY ZDARMA, platí při zaslání zásilky smluvním přepravcem PPL. Při osobním vyžádání jiného přepravce platí zákazník cenu dle tarifu daného přepravce.

Kupující je povinen zboží od přepravce řádně převzít, zkontrolovat neporušenost obalů, počet balíků a v případě jakýchkoliv závad poznamenat tyto na přepravním listu a neprodleně je písemně oznámit Prodávajícímu. Pokud je zboží zasláno na dobírku, je řidič přepravce oprávněn převzít dobírku a převzetí peněz potvrdit na přepravním listu. Faktura a daňový doklad jsou přiloženy v zásilce.

Platba

Prodávající akceptuje následující platby:

Platba na dobírku
Hotovost přebírá od Kupujícího přepravce, potvrzení o převzetí hotovosti obdrží Kupující od pracovníka přepravce.
Cena: 50,- Kč

Platba hotově nebo platební kartou při převzetí zboží
Tento způsob platby je možný pouze při osobním odběru v kamenné provozovně.

Platba předem bankovním převodem
E-mailem Vám budou zaslány potřebné údaje k platbě (faktura), zboží včetně všech poplatků uhradíte převodem na účet V.J.ROUSEK s.r.o., č.ú. 481345041/0100 vedený u Komerční Banky, jako variabilní symbol se uvede číslo vystavené faktury. Zboží bude expedováno až po připsání celé částky na tento účet.