Železářství Nářadí Stroje Kamna Sporáky
Stroje / Elektrické nářadí > Elektrické ruční nářadí > Brusky a příslušenství > Příslušenství > Diamantové vrtací korunky
Stroje / Elektrické nářadí
POTŘEBUJETE PORADIT?NAKOUPIT PO TELEFONUDOPRAVA ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 4000 KčOSOBNÍ ODBĚR ZDARMA NA KAMENNÉ PRODEJNĚDÁRKOVÉ POUKAZY
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu V.J. Rousek

GENT VacuFlex diamantová vrtací korunka 32 mm, M14

VACUFLEX – M14
Špičkové diamantové vrtací korunky na slinuté dlažby, veškeré obklady, kámen, sklolaminát a další materiály. Vykružovací diamantové korunky s nejnovější technologií určené do úhlových brusek. Tyto vrtáky do dlažby se vyznačují velmi rychlým a čistým vrtáním s dlouhou životností.
1.152,- s DPH(952,07 bez DPH)

Informace o dostupnosti

Na objednávku: Jedná se o zboží, které je doručováno z centrálního skladu, nebo od externího dodavatele v ČR/mimo ČR. O dodání, nebo připravenosti k vyzvednutí zboží na objednávku je zákazník informován osobně/telefonicky/elektronickou poštou.
Dostupnost: na objednávku
ks
Obj. kód:170207100002
Výrobce:GENT
Záruka:24 měsíců
DPH:21%
VacuFlex diamantová vrtací korunka 32/40 mm

Technologie:
Diamanty letované ve vakuu

Doporučené použití:
všechny obklady a dlažby i slinuté (taurus, gres)
keramika, porcelán
desky: žula, mramor, teraco, přírodní kámen
tvrdý plast, sklolaminát

Technická data:
Průměr: 32 mm
Upnutí: M14
Segment: 15 mm
Délka: 40 mm

Přednosti:
extra rychlé a čisté vrtání dlažby
dlouhá životnost
ideální diamantová korunka na vrtání dlaždic,  na slinutou dlažbu za sucha

Špičkové diamantové vrtací korunky na veškeré obklady, slinuté dlažby, kámen, sklolaminát a další materiály. Diamantová korunka na vrtání dlaždic má pracovní část s diamantovými zrny připájenými ve vakuu ve vysoké koncentraci. Zrna připájená touto moderní technologií mohou být větší a jejich ostré hrany více obnažené, proto lépe a výrazně rychleji vrtají i za sucha. Tyto korunkové diamantové vrtáky mají závit M14 pro upnutí do úhlové brusky, bezpečně vydrží i vysoké otáčky a nepotřebují středící vrták. Vrtání dlažby pomocí úhlové brusky je mnohem snazší a pohodlnější, než se může na první pohled zdát. Většina obkladačů tento způsob vrtání upřednostňuje. Tato profesionální vrtací korunka do dlažby se vyznačuje především extrémně rychlým a čistým vrtáním a dlouhou životností, v porovnání s vidiovými i galvanickými vrtáky je nesrovnatelně účinnější. Diamantový vrták do dlažby, respektive diamantová vrtací korunka, otvor do materiálu šetrně vybrousí – nehrozí tedy ani prasknutí dlaždice. Pokud hledáte vynikající korunky pro vrtání slinuté dlažby, VACUFLEX diamantová korunka na vrtání dlaždic je skvělá volba. Zvládne za sucha i tu nejtvrdší dlažbu. Stáje častěji je kupují také pokrývači na vrtání pálené střešní tašky.
Obchodní firma:
Jméno*:
Ulice a č.p.:
Město:
PSČ:
Email*:
Telefon*:
Fax:
Váš dotaz:
Uveďte prosím minimálně jméno a telefon nebo e-mail.
Potvrzovací kód:
(prosím opište)