Železářství Nářadí Stroje Kamna Sporáky
Kamna,krby / sporáky > Sporáky na tuhá paliva > Sporáky Wamsler Ambiante Line
Kamna,krby / sporáky
POTŘEBUJETE PORADIT?NAKOUPIT PO TELEFONUDOPRAVA A PLATBA ZPŮSOBY A CENY DORUČENÍOSOBNÍ ODBĚR NA KAMENNÉ PRODEJNĚDÁRKOVÉ POUKAZY

Kuchyňský sporák Wamsler K138F černý levý

Sporáky WAMSLER K 138F s prosklenými dvířky se dodávají v levém i pravém provedení.Přestavitelný rošt - zimní a letní provoz. Veškeré sporáky a kamna SVT- WAMSLER jsou pro svoji technickou dokonalost, regulovatelnost a dlouhou dobu hoření (sálání) u zákazníků velmi oblíbená.Díky proskleným dvířkům si můžete dopřát krásný pohled na oheň.
61.190,- s DPH(50.570,25 bez DPH)

Informace o dostupnosti

Na objednávku: Jedná se o zboží, které je doručováno z centrálního skladu, nebo od externího dodavatele v ČR/mimo ČR. O dodání, nebo připravenosti k vyzvednutí zboží na objednávku je zákazník informován osobně/telefonicky/elektronickou poštou.
Dostupnost: na objednávku
ks
Obj. kód:520200000011
Výrobce:Wamsler
Záruka:24 měsíců
DPH:21%
Sporáky kuchyňské Wamsler K 138F
se dodávají v levém i pravém provedení. Precizně a stylově zpracovaný sporák vysoké funkčnosti s pevným rámem z kvalitní nerez oceli.Prosklené ohniště,spalovací prostor z kvalitního šamotu a velká pečící trouba opatřená okénkem s ukazatelem teploty. Dvojí spalování zajišťuje optimální rozložení tepla, což umožňuje vynikající výhřevnost a pečení. S pomocí ovládací klapky přívodu vzduchu lze snadno regulovat průběh hoření a tím dosahovat optimálního výkonu sporáku.Dvojité spalování s oplachem skla má vliv na nízké zanášení kouřových cest, vysokou účinnost a nízké emise oxidu uhličitého.
WAMSLER kombinuje kvalitní materiály s nejvyspělejšími technologickými postupy.Systém dvojího hoření u sporáků umožňuje dokonalé spalování plynů a prachových částic s minimálním dopadem na životní prostředí.Příslušná madla jsou v provedení chrom.Díky proskleným dvířkům si můžete dopřát krásný pohled na oheň.Pro každou roční dobu správné nastavení roštu na letní nebo zimní provoz. Veškeré sporáky a kamna SVT- WAMSLER jsou pro svoji technickou dokonalost, regulovatelnost a dlouhou dobu hoření (sálání) u zákazníků velmi oblíbená.Sporáky Wamsler jsou vyráběny ve variantách na pravé i levé straně.Při objednání pravého vývodu je topeniště na levé straně a trouba vpravo.Při objednání levého vývodu je topeniště vpravo a trouba na levé straně.Na kuchyňské sporáky Wamsler zajišťujeme záruční i pozáruční servis,včetně prodeje náhradních dílů.


Technická data:
Typ: K 138F
Výkon kamen: 7 kW
Palivo: Dřevo,uhlí,uhelné brikety
Spotřeba paliva: 0,8-2 kg/h
Systém spalování: dvojí
Vytápěný prostor: 80-200 m3
Rozměry spotřebiče: VxHxŠ: 850x600x905 mm
Rozměr trouby: VxHxŠ: 270x450x350 mm
Průměr kouřovodu: 120 mm
Připojení kouřovodu: horní,zadní,boční,pravé i levé
Výška do středu kouřovodu: 678 mm
Výstupní teplota spalin: 220°C
Hmotnostní tok spalin g/s: 8g/s
Potřebný komínový tah (Pa): 12 Pa
Účinnost: 75-80%
Max. délka polen: 25 cm
Váha: 170 kg
Záruka: 2 roky
Obchodní firma:
Jméno*:
Ulice a č.p.:
Město:
PSČ:
Email*:
Telefon*:
Fax:
Váš dotaz:
Uveďte prosím minimálně jméno a telefon nebo e-mail.
Potvrzovací kód:
(prosím opište)