AKTUÁLNĚ: Upozorňujeme naše zákazníky, že v pondělí 6. 7. 2020 je naše provozovna uzavřena z důvodu státního svátku!!
Železářství Nářadí Stroje Kamna Sporáky
Stroje / Elektrické nářadí > Elektrické ruční nářadí > Brusky a příslušenství > Příslušenství pro úhlové brusky > Diamantové leštící kotouče
Stroje / Elektrické nářadí
POTŘEBUJETE PORADIT?NAKOUPIT PO TELEFONUDOPRAVA ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 4000 KčOSOBNÍ ODBĚR NA KAMENNÉ PRODEJNĚDÁRKOVÉ POUKAZY
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu V.J. Rousek

Gent DRYPOLEX pr.100 sada leštících kotoučů

DRYPOLEX 100
Špičkové diamantové leštící kotouče na kámen, zejména na žulu a mramor. Disk uzpůsobený pro leštění za sucha v úhlové brusce. Profesionální leštící diamantové kotouče s výborným poměrem cena / výkon a dobrou životností. Průměr 100 mm.
2.159,- s DPH(1.784,30 bez DPH)

Informace o dostupnosti

Na objednávku: Jedná se o zboží, které je doručováno z centrálního skladu, nebo od externího dodavatele v ČR/mimo ČR. O dodání, nebo připravenosti k vyzvednutí zboží na objednávku je zákazník informován osobně/telefonicky/elektronickou poštou.
Dostupnost: na objednávku
ks
Obj. kód:170207090011
Výrobce:GENT
Záruka:24 měsíců
DPH:21%
GENT DRYPOLEX sada diamantových leštících kotoučů průměr 100

Technologie:
Diamantový prach v pryskyřičném pojivu

Provedení:
9 ks diamantových leštících kotoučů

Doporučené použití:
žula, mramor, přírodní i umělý kámen
obklady a dlažby
teraco
vyzrálý beton

Přednosti:
výborný poměr cena / výkon
ideální diamantový leštící kotouč na leštění za sucha 

Technická data:
hrubost: 50, 100, 200, 400, 800, 1000, 1500, 3000, BUFF
průměr kotouče: 100 mm 
max. otáčky: 4500 ot./min. vhodné pro úhlovou brusku s regulací, nebo leštičku)

Špičkové diamantové leštící kotouče na kámen, zejména na žulu a mramor. Leštící diamantové kotouče DRYPOLEX jsou určeny také k leštění dalších materiálů, u kterých je požadován hladký až lesklý povrch. Pružný diamantový lešticí disk je opatřen na rubu silným suchým zipem, kterým se připne na unašeč a ten se našroubuje na hřídel elektrického nářadí. Výhodou těchto diamantových leštících disků je jejich určení k leštění za sucha, takže je možné použít nejen leštičku na kámen, ale i klasické úhlové brusky. Pro optimální výsledky leštění je potřeba použít nižších než jmenovitých otáček úhlových brusek, aby obvodová rychlost nejlépe dosahovala maximálně 25 m/s. Běžné flexy jsou optimalizovány pro řezné kotouče, kde je požadována obvodová rychlost až 80 m/s. Je tedy potřeba použít buď úhlovou brusku s regulací otáček, nebo vhodný externí regulátor otáček. Pokud potřebujete vyleštit kámen za sucha a máte k dispozici úhlovou brusku, diamantový leštící kotouč DRYPOLEX je ta správná volba. Hravě zvládne i leštění dalších materiálů, jedná se o profesionální leštící diamantový kotouč s výborným poměrem cena / výkon a dobrou životností. Pro optimální výsledky leštění je doporučeno použití celé škály hrubostí, od nejhrubší po nejjemnější.
Obchodní firma:
Jméno*:
Ulice a č.p.:
Město:
PSČ:
Email*:
Telefon*:
Fax:
Váš dotaz:
Uveďte prosím minimálně jméno a telefon nebo e-mail.
Potvrzovací kód:
(prosím opište)