Železářství Nářadí Stroje Kamna Sporáky
Kamna,krby / sporáky > Kouřovody > Kouřovody flexibilní
Kamna,krby / sporáky
POTŘEBUJETE PORADIT?NAKOUPIT PO TELEFONUDOPRAVA A PLATBA ZPŮSOBY A CENY DORUČENÍOSOBNÍ ODBĚR NA KAMENNÉ PRODEJNĚDÁRKOVÉ POUKAZY

Flexibilní hadice 180mm 3x3m

Ventilační flexo potrubí vysoce-pružné ohebné hliníkové trubky ALUFLEX pro rozvod vzduchu. Ventilační flexo potrubí můžeme použít v klimatizačních a ventilačních systémech malého a středního tlaku, nebo například, jak výfukové potrubí pro digestoře či pro rozvod vzduchu od krbové vložky.
běžná cena 1.272,- s DPH
975,- s DPH(805,79 bez DPH)
sleva 23%
akce

Informace o dostupnosti

Ihned k odběru: Zboží je expedováno do 24 hodin od objednání (ve všední dny), či první den po dni pracovního volna/klidu/Státního svátku. Při osobním odběru obdržíte elektronické potvrzení o jeho připravenosti k vyzvednutí.
Dostupnost: ihned k odběru
ks
Platnost akce:26.3.2023 - 30.12.2023
Obj. kód:530500000015
Výrobce:Ala
Záruka:24 měsíců
DPH:21%
Hliníkové ohebné potrubí pro rozvod vzduchu od krbové vložky. Délka 3x3m (v transportním stavu je délka 1m)
Ventilační flexo potrubí vysoce-pružné ohebné hliníkové trubky ALUFLEX pro rozvod vzduchu. Ventilační flexo potrubí můžeme použít v klimatizačních a ventilačních systémech malého a středního tlaku, nebo například, jak výfukové potrubí pro digestoře či pro rozvod vzduchu od krbové vložky. Ventilační flexo potrubí, ohebné větrací a ventilační potrubí je zhotoveno ze svinuté hliníkové folie.

Obchodní firma:
Jméno*:
Ulice a č.p.:
Město:
PSČ:
Email*:
Telefon*:
Fax:
Váš dotaz:
Uveďte prosím minimálně jméno a telefon nebo e-mail.
Potvrzovací kód:
(prosím opište)