Železářství Nářadí Stroje Kamna Sporáky
Kamna,krby / sporáky > Příslušenství kamen > Krbové nářadí a doplňky
Kamna,krby / sporáky
POTŘEBUJETE PORADIT?NAKOUPIT PO TELEFONUDOPRAVA ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 4000 KčOSOBNÍ ODBĚR ZDARMA NA KAMENNÉ PRODEJNĚDÁRKOVÉ POUKAZY
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu V.J. Rousek

Lienbacher-Krbový ventilátor

Krbový ventilátor pracuje na principu Peltierova článku, který převádí teplo na elektrickou energii. Díky teplu z kamen roztočí vrtuli, která zajistí lepší prostup teplého vzduchu z kamen do obytného prostoru.
1.490,- s DPH(1.231,40 bez DPH)
novinka

Informace o dostupnosti

Ihned k odběru: Zboží je expedováno do 24 hodin od objednání (ve všední dny), či první den po dni pracovního volna/klidu/Státního svátku. Při osobním odběru obdržíte elektronické potvrzení o jeho připravenosti k vyzvednutí.
Dostupnost: ihned k odběru
ks
Obj. kód:540500000040
Výrobce:Lienbacher
Záruka:24 měsíců
DPH:21%
Ekologický krbový ventilátor Lienbacher
Ekologický krbový ventilátor je navržen k zajištění cirkulace teplého vzduchu od krbových kamen, při provozních teplotách mezi 85 °C a 350 °C. Ventilátory zaručují energetickou soběstačnost bez nutnosti dalšího zdroje, jako jsou např. baterie nebo napájení ze sítě. Dokáže zvýšit teplotu na druhém konci místnosti i o několik stupňů. Jeho provoz je naprosto tichý. Průtokové množství vzduchu(CFM) : 150 (cu ft/min.)
Ventilátory jsou osazeny termoelektrickým modulem, který funguje jako generátor k pohonu motorku ventilátoru. Když se vrchní deska kamen rozehřeje na teplotu vyšší než 65°C, termočlánek začně vyrábět elektrický proud, který pohání motor ventilátoru. Termočlánek je konstruován na teploty do 345°C. V některých případech jsou provozní teploty na kamnech vyšší, proto je nutné teplotu kontrolovat magnetickým teploměrem a při dosažení limitní teploty 345°C odstavit ventilátor z kamen. Při provozu ventilátoru dochází k zahřátí jeho podstavce, proto je nutno zařízení přenášet pomocí držadla v horní části.
Listy ventilátoru jsou eloxovány niklem. Jejich tvar je zvolen tak, aby bylo zajištěn oco nejvýhodnější proudění vzduchu.
Šetří až 14 % paliva
Efektivně distribuuje teplo podle vaší potřeby
Ultra-tichý chod
Zcela funkční bez elektrické energie
Obchodní firma:
Jméno*:
Ulice a č.p.:
Město:
PSČ:
Email*:
Telefon*:
Fax:
Váš dotaz:
Uveďte prosím minimálně jméno a telefon nebo e-mail.
Potvrzovací kód:
(prosím opište)