Železářství Nářadí Stroje Kamna Sporáky
Armatury / Vodoinstalace > Armatury a vodoinstalace > Koupelna a WC > Koupelnové sušáky
Armatury / Vodoinstalace
POTŘEBUJETE PORADIT?NAKOUPIT PO TELEFONUDOPRAVA ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 4000 KčOSOBNÍ ODBĚR ZDARMA NA KAMENNÉ PRODEJNĚDÁRKOVÉ POUKAZY
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu V.J. Rousek

BENCO 200 cm Stropní sušák IDEÁL 6 tyčí

470,- s DPH(388,43 bez DPH)

Informace o dostupnosti

Ihned k odběru: Zboží je expedováno do 24 hodin od objednání (ve všední dny), či první den po dni pracovního volna/klidu/Státního svátku. Při osobním odběru obdržíte elektronické potvrzení o jeho připravenosti k vyzvednutí.
Dostupnost: ihned k odběru
ks
Obj. kód:123102000019
Výrobce:BENCO
Záruka:24 měsíců
DPH:21%
Sušák na prádlo IDEAL
Vám pomůže využít prostor ve vaší koupelně, chodbě, terase, na balkoně s maximálním pohodlím...

Stropní sušák Ideal se skládá ze 6ti samostatně ovladatelných tyčí. Rozestup mezi tyčemi je 9,5 cm, šířka lišty s kladkami je 55 cm, 4 otvory na každé z lišt pro uchycení. Celková nosnost 18 kg.

Stropní sušák IDEAL je určen pro montáž na strop ale můžete jej také upevnit na protilehlé stěny. V balení naleznete vše potřebné pro montáž sušáku.

Sušte prádlo u stropu a získáte tak více prostoru ve Vaší koupelně, nad vanou, na balkoně! Díky vyšší teplotě u stropu prádlo rychleji uschne. Se sušícími tyčemi manipulujete jednotlivě a máte mnoho variant v jaké výšce prádlo pohodlně pověsíte a kladkami prádlo jednoduše vytáhnete ke stropu.

Použití sušáku je tedy vhodné nad vanu, která má většinou šířku 60cm. Délky sušících tyčí jsou od 1 m do 2 m. Délku sušáku volíme většinou podle prostoru nad vanou, nejlépe od stěny po stěnu tak, aby nic nepřekáželo sušícím tyčím s prádlem v jejich pohybu.

Tyče jsou vyrobeny z ocelových trubek a za tepla jsou potažené plastem. Proto je výrobek vhodný i do exteriéru, např. na balkon. Velmi často se sušák IDEAL montuje při rekonstrukcích fasád právě na balkony a lodžie. Použitý materiál má dostatečnou pevnost. Při správné montáži unese až 18 kg prádla, což jsou více než 3 pračky!!!
Obchodní firma:
Jméno*:
Ulice a č.p.:
Město:
PSČ:
Email*:
Telefon*:
Fax:
Váš dotaz:
Uveďte prosím minimálně jméno a telefon nebo e-mail.
Potvrzovací kód:
(prosím opište)